LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Abuzoi seksualisht me të miturën/ Zbulohet identiteti i efektivit në Sarandë

19 Nëntor 2021, 12:13, Kronika CNA
Abuzoi seksualisht me të miturën/ Zbulohet identiteti i efektivit

Zbulohet identiteti i efektivit monstër, i cili abuzoi seksualisht me të miturën 13-vjeçare në Sarandë.

Mësohet se Petraq Rako, 63-vjeç është vënë në pranga pasi ka kryer marrëdhënie seksuale me shtetasen e mitur në ambientet e përshtatura nga shtetasi Stefan Koloi, 62 vjeç.

Ndaj tyre tashmë rëndojnë akuzat ?Shfrytëzim i prostitucionit?, ?Marrëdhënie seksuale ose homoseksuale me të mitur?, ?Prostitucioni? dhe ?Mbajtja e lokaleve për prostitucion?./CNA.al

Lajmet e fundit nga