LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Gjirokastër/ 65-vjeçari dërgohet i pajetë në spital, detajet

19 Nëntor 2021, 21:03, Kronika CNA
E rëndë në Gjirokastër/ 65-vjeçari dërgohet i

Një 65-vjeçar ka ndërruar jetë në Gjirokastër, në rrethana ende të paqarta.

Policia njofton se rreth orës 20:10 ambulanca ka shkuar në fshatin ?Asim Zeneli? për t?i ardhur në ndihmë, por ai në momentin që u dërgua në spital kishte ndërruar jetë.

Gjirokastër/ Informacion paraprak.

Rreth orës 20:10, njoftohemi nga Urgjenca e Spitalit Gjirokastër se ka shkuar në fshatin”Asim Zeneli” pasi është është njoftuar për t’i dhënë ndihmën mjekësore shetetasit F. K., 65 vjeç (i cili vuante nga probleme të shëndetit mendor) por në Spitalin Rajonal Gjirokastër ky shtetas ka mbërritur i pajetë.

Nga kqyrja paraprake e trupit nuk vërehen shenja dhune, gjithashtu dyshohet se ky shtetas ka konsumuar medikamente.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Lajmet e fundit nga