LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduket në mënyrë misterioze 28-vjeçari/ Familjarët japin alarmin

19 Nëntor 2021, 11:48, Kronika CNA
Zhduket në mënyrë misterioze 28-vjeçari/ Familjarët

Është zhdukur në mënyrë misterioze një 28-vjeçar nga Erseka.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Starje të bashkisë Kolonjë, ku sipas familjarëve të tij, djali është parë për herë të fundit në datën 1 nëntor.

I riu i identifikuar si Sherfi Mukaj, pak para se të zhdukej, kishte lënë makinën dhe sendet e tij personale në banesë.

 

Familjarët të cilët jetojnë prej vitesh në Amerikë, shprehen se djali i tyre nuk ka folur me asnjë para se të zhdukej, ndërsa të shqetësuar kanë udhëtar nga Amerika drejt Shqipërisë për ta kërkuar.

Rasti është denoncuar edhe në polici, por ende nuk ka asnjë informacion rreth zhdukjes së tij./CNA.al

Lajmet e fundit nga