LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Lushnje/ Mbërrin i pajetë në spital 13-vjeçari

20 Nëntor 2021, 17:59, Kronika CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Lushnje.

Policia bën me dije se rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shënja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Lushnjë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:00, në spitalin e Lushnjës është sjellë nga prindërit pa shënja jete, djali i tyre 13-vjeçar, banues në fshatin Golem, i cili dyshohet se është vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe dokumentimin e plotë të saj.

Lajmet e fundit nga