LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

20 vjeçarja në Tiranë bie nga lartësia e pallatit ku banonte/ Nuk dihen rrethanat

21 Nëntor 2021, 11:41, Kronika CNA

Me datë 21.11.2021, rreth orës 11:50, në rrugën ?Isuf Balta?, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku banonte, shtetësja I. K., 20 vjeçe, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga