LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mjeti përplas këmbësoren/ 64 vjeçarja përfundon në spital

23 Nëntor 2021, 07:40, Kronika CNA
Mjeti përplas këmbësoren/ 64 vjeçarja përfundon

Një aksident ka ndodhur në Durrës në lagjen numër 4. Një mjet tip Benz ka përplasur një 64 vjeçare, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

?Më datë 23.11.2021., rreth orës 07:45 në lagjen Nr. 4 Durrës, te stacioni i trenit mjeti tip”Benz” me drejtues mjeti shtetasin G. A, 57 vjeç., ka goditur shtetasen këmbësore, L. F., 64 vjeçe.,banues në Fushë Arrëz, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekeve ne spitali  e Durrësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga