LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

66-vjeçarja tenton ti japë fund jetës me fotoksinë, në gjendje të rëndë në spital

22 Nëntor 2021, 20:30, Kronika CNA
66-vjeçarja tenton ti japë fund jetës me fotoksinë,

Një grua 66 vjeçe me iniciaet M.F ka tentuar të vrasë veten në Sarandë.

Sipas informacioneve nga policia mësohet se ajo ka pirë fostoksinë.

Aktualisht është nën kujdesin e mjekëve.

Njoftimi i policisë:

Sarandë/Informacion paraprak

Më datë 22.11.2021, rreth orës 18:50, u transportua me ambulancë për ndihmë mjekësore në spitalin e Sarandës shtetasja M.F.,66 vjeçe., banuese ne fshatin Ninat, bashkia Konispol, e cila ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Nga të dhënat paraprake dyshohet sa ka pirë fotoksinë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Lajmet e fundit nga