LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarin, rëndë në spital

22 Nëntor 2021, 15:58, Kronika CNA
Aksident në Tiranë/ Makina përplas të moshuarin,

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme tek mbikalimi i Kopshtit Zoologjik.

Mësohet se një automjet ka përplasur një të moshuar këmbësor, i cili ndodhet në spital në gjendje të rëndë.

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 22.11.2021, rreth orës 14:15, tek mbikalimi i Kopështit Zoologjik, mjeti me drejtues shtetasin A. F., ka aksidentuar shtetasin këmbësor H. V., 86 vjeç.

Si pasojë ky shtetas është dëmtuar dhe ndodhet në spital në gjendje të rëndë për jetën.

Grupi Hetimor është në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./CNA.al

Lajmet e fundit nga