LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gjendet i pajetë 53 vjeçari në Tiranë

22 Nëntor 2021, 07:12, Kronika CNA
Gjendet i pajetë 53 vjeçari në Tiranë

Mëngjesin e sotëm është gjetur trupi i pajetë i një 53 vjeçari në trotuar. Dyshohet për vdekje natyrale, pasi në trupin e tij nuk është gjetur asnjë shenjë.

?Me datë 22.11.2021, rreth orës 06:30, në Kombinat, në trotuar është gjetur pa shenja jete dhe pa shenja dhune shtetasi P. G., 53 vjeç.

Paraprakisht dyshohet vdekje natyrale. Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga