LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen automjetet në Elbasan/ Tre të lënduar

23 Nëntor 2021, 15:17, Kronika CNA
Përplasen automjetet në Elbasan/ Tre të lënduar

Një aksident i rëndë është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Peqin.

Mësohet se një automjetin tip ?Benz? është përplasur me një ?Volkswagen?, e për pasojë janë lënduar 3 persona.

Elbasan/Informacion paraprak

Rreth orës 15:00, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, shtetasi Y. G., duke drejtuar automjetin tip ?Benz? është përplasur me automjetin tip ?Volkswagen? me drejtues shtetasin A. J.

Si pasojë janë lënduar drejtuesit e mjeteve dhe pasagjerja, shtetasja H. G., të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

 

Lajmet e fundit nga