LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Konfliktohen me sende të forta dy adoleshentë/ Njëri përfundon në spital

24 Nëntor 2021, 14:40, Kronika CNA
Konfliktohen me sende të forta dy adoleshentë/ Njëri

Një ngjarje e rëndë është raportuar ditën e sotme, ku në mesditë rreth orës 14:30 në zonën e Laprakës janë konfliktuar dy adoleshentë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën ?Gjergj Legisi? ku dyshohet se pas një konflikti të çastit me një bashkëmoshatar të tij, është dëmtuar me sende të forta shtetasi A. S., 17 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga