LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët një banesë/ Një person në gjendje të rëndë shëndetësore

25 Nëntor 2021, 13:09, Kronika CNA
Përfshihet nga flakët një banesë/ Një person në

Një banesë në fshatin Kuqan të Elbasanit është përfshirë nga flakët.

Si pasojë e zjarrit ka mbetur i dëmtuar shtetasi N.K, 85 vjeç, i cili sipas njoftimit të policisë ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas të dhënave ngjarja dyshohet të jetë aksidentale.

?Më datë 25.11.2021, rreth orës 12:15, në fshatin Kuqan, Elbasan, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit N. K. Si pasojë është djegur pjesërisht banesa dhe është dëmtuar nga flakët shtetasi N. K., 85 vjeç, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore. Shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit. Nga veprimet hetimore paraprake të kryera dyshohet se ngjarja është aksidentale?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga