LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Durrës/ Efektivi i policisë përplas një fëmijë 3 vjeçar

25 Nëntor 2021, 12:03, Kronika CNA
E rëndë në Durrës/ Efektivi i policisë përplas

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku hstetasi L.L, punonjës policie, duke drejtuar mjetin e tij ka aksidentuar një fëmijë 3 vjeçar.

?Më datë 25.11.2021, rreth orës 12:00, në lagjen nr. 13 Durrës, shtetasi L. L., punonjës policie, duke drejtuar automjetin e tij privat, ka aksidentuar një fëmijë të mitur 3 vjeç, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.  Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga