LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Motoçikleta përplas kalimtarin/ Raportohet për të plagosur rëndë

25 Nëntor 2021, 11:09, Kronika CNA
Motoçikleta përplas kalimtarin/ Raportohet për të plagosur

Një aksident është regjistruar në Berat, paraditen e sotme.

Një motoçikletë ka përplasur një kalimtar.

Raportohet se si pasojë dy persona, drejtuesi i motoçikletës dhe kalimtari kanë mbetur të plagosur rëndë dhe  janë dërguar në spitalin e  Traumës.

Nuk dihen rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti./CNA.al

Lajmet e fundit nga