LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rreh ish gruan dhe i dëmton automjetin/ Arrestohet 46 vjeçari

25 Nëntor 2021, 10:25, Kronika CNA

Policia ka vënë në pranga 46 vjeçarin R.T , pasi ka ushtruar dhunë mbi ish bashkëshorten e tij dhe i ka dëmtuar automjetin.

46 vjeçari gjithashtu kanë kundërshtuar punonjësit e Policisë gjatë shoqërimit në ambientet e Policisë.

?Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Peqin arrestuan në flagrancë shtetasin R. T., 46 vjeç, banues në fshatin Shezë, Peqin, pasi për motive të dobëta, ka ushtruar dhunë ndaj ish-bashkëshortes së tij dhe i ka dëmtuar automjetin, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e Policisë gjatë shoqërimit në ambientet e Policisë?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga