LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Janë firmosur marrëveshje të dështuara/ Rama kapet me gazetarët

26 Nëntor 2021, 11:42, Kronika CNA
Janë firmosur marrëveshje të dështuara/ Rama kapet me

Në konferencën e përbashkët me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, kryeministri Edi Rama është pyetur se çfarë po bëhet për mos zbatimin e marrëveshjeve të firmosura më herët Shqipëri-Kosovë.

Rama pranpo se nuk janë zbatuar marrëveshjet e mëhershme, porn ë vend që ta shite dështimin tek vetja dhe tek Qeveria e sheh tek gazetarët,

Puna juaj që ta shihni gotën gjysmë bosh dhe puna ime që ta shoh gotën gjysmë plot. Puna është se nga gjysma plot pihet ujë ndërsa nga gjysma bosh..?, është shprehur Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga