LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shkrumbohet nga flakët makina në Lushnje/ Detajet e para

25 Nëntor 2021, 19:15, Kronika CNA
Shkrumbohet nga flakët makina në Lushnje/ Detajet e para

Një makinë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e sotme në baypasin e Lushnjës.

Mësohet se automjeti tip Benz Mercedes me targa AA 802 AA, ka marrë flake në ecje.

Fatmirësisht drejtuesi i mjetit, ka mundur të dalë pa lëndime.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, ndërsa në vendngjarje ka shkuar dhe grupi hetimor./CNA.al

 

Lajmet e fundit nga