LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I shpallur në kërkim për dhunë në familje/ Vihet në pranga 35 vjeçari

26 Nëntor 2021, 08:28, Kronika CNA
I shpallur në kërkim për dhunë në familje/ Vihet

Policia e Gramshit ka bërë të mundur kapjen e një personi të shpallur në kërkim për veprën penale ?Dhunë në familje?.

Shtetasi F.K 35 vjeç është vënë në pranga dhe do t?i dorëzohet shërbimeve të DVP Tiranë, për veprime të mëtejshme.

?Gjithashtu, nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Gramsh u kap shtetasi F. K., 35 vjeç, banues në Gramsh, i shpallur në kërkim policor nga Komisariati i Policisë Nr. 6 Tiranë, për veprën penale “Dhuna në familje”. 35-vjeçari do t?i dorëzohet shërbimeve të DVP Tiranë, për veprime të mëtejshme?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga