LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Detyron të miturën të kryejë marrëdhënie seksuale me të/ Prangoset 32 vjeçari

26 Nëntor 2021, 10:14, Kronika CNA
Detyron të miturën të kryejë marrëdhënie seksuale

Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasin, L.A, 32 vjeç, i shpallur në kërkim. L.A akuzohet se ka abuzuar me një 13 vjeçare.

Ngjarja ka ndodhur në vitin 2019 dhe materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

?Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 u bë shpallja në kërkim dhe po punohet për kapjen e shtetasit L. A., 32 vjeç, pasi dyshohet se në vitin 2019 ka kryer marrëdhënie seksuale me një 13-vjeçare, pa dëshirën e saj.  Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga