LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zhduken një 15 vjeçare dhe nëna e saj/ Policia vihet në alarm

27 Nëntor 2021, 08:32, Kronika CNA
Zhduken një 15 vjeçare dhe nëna e saj/ Policia vihet në

Një 15 vjeçare nga Delvina, sëbashku me nënën e saj rezulton të jetë e zhdukur.

Sipas Policisë, ka qenë babai I së miturës që ka bërë kallëzimin, pasi nuk ka dijeni për vendndodhjen e tyre.

?Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Delvinë, shpallën në kërkim një 15 vjeçare, banuese në Delvinë, pasi ka bërë kallëzim babai i saj, se i është larguar vajza së bashku me ish bashkëshorten e tij?, njofton Policia./CNA.al

Lajmet e fundit nga