LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Tragjedi në Vlorë/ U hodhën nga pallati, humbin jetën nëna dhe fëmija  

26 Nëntor 2021, 12:00, Kronika CNA
Tragjedi në Vlorë/ U hodhën nga pallati, humbin jetën

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur mesditën e sotme në lagjen “Pavarësia” në Vlorë. Një grua së bashku me fëmijën e saj dy vjeçar janë hedhur nga kati i pestë i një pallati.

Mësohet se 35 vjeçarja dhe dy vjeçari kanë humbur jetën menjëherë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga