LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

E rëndë në Vlorë/ Nëna hidhet nga pallati bashkë me fëmijën  

26 Nëntor 2021, 11:44, Kronika CNA
E rëndë në Vlorë/ Nëna hidhet nga pallati bashkë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Vlorës. Një grua 35 vjeç është hedhur nga pallati së bashku me fëmijën e saj dy vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” dhe ende nuk janë bërë të ditura shkaqet. Sipas informacioneve paraprake mësohet se janë në gjendje të rëndë shëndetësore./ CNA.al

Lajmet e fundit nga