LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident në Krujë/ Makina përplas këmbësorin, dërgohet në spital

26 Nëntor 2021, 15:36, Kronika CNA
Aksident në Krujë/ Makina përplas këmbësorin,

Një aksident është regjistruar ditën e sotme në Krujë. Mësohet mjeti me drejtues shtetasin me iniciale G. B ka përplasur një këmbësor, shtetasin M.M 72 vjeç. 72 vjeçari ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Njoftimi nga Policia:

Krujë/Informacion paraprak

Më datë 26.11.2021, në Fushë Krujë, mjeti me drejtues shtetasin G. B., ka goditur shtetasin  këmbësor, M. M. 72 vjeç.,banues në Fushë Krujë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekeve në Qëndrën Shëndetësore Fushë Krujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”./CNA.al

Lajmet e fundit nga