LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vetëvrasja në Vlorë/ Policia jep njoftimin zyrtar

26 Nëntor 2021, 12:14, Kronika CNA
Vetëvrasja në Vlorë/ Policia jep njoftimin zyrtar

Policia ka dhënë njoftimin zyrtar për ngjarjen tronditëse në lagjen ?Pavarësia? në Vlorë, ku një nënë është hedhur nga kati i një pallati së bashku me fëmijën e saj.

Sipas njoftimit, viktimat janë P.M, 34 vjeçe dhe fëmija 1 vjeç K.N.

Sot më datë 26.11.2021, rreth orës 12:30, në lagjen “Pavarësia 2″, shtetasja P. M., 34 vjeçe, dyshohet se është hedhur së bashku me fëmijën e saj të mitur K. N., 1 vjeç, nga sheshpushimi i katit të një pallati dhe për pasojë kanë ndërruar jetë. Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes”, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga