LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rrëzohet nga biçikleta/ Humb jetën 17 vjeçarja

27 Nëntor 2021, 14:18, Kronika CNA
Rrëzohet nga biçikleta/ Humb jetën 17 vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë,  ku një 17 vjeçare ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga biçikleta.

Sipas familjarëve, shtetasja R.D, 17 vjeç është rrëzuar aksidentalisht dhe si pasojë e dëmtimeve të rënda ka ndërruar jetë në spital.

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe. Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në QSUT.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit“, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga