LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

U gjendën të pajetë në Golem/ Gruaja u largua nga shtëpia dy ditë më parë, djali bëri denoncim në polici

27 Nëntor 2021, 18:37, Kronika CNA
U gjendën të pajetë në Golem/ Gruaja u largua nga

Mihal Jani, 60 vjeç banues në Golem dhe Anila Llulla, 50 vjeçe, banuese në Tiranë dyshohet se kanë humbur jetën një ditë më parë në dhomën e një hoteli në Golem, si pasojë e asfiksisë nga gazi.

Familjarët e tyre janë alarmuar për shkak se 2 viktimat nuk u janë përgjigjur në telefon.

Burime për ABC bëjnë me dije se Anila është larguar nga shtëpia 2 ditë më parë. Djali i saj ka bërë kallëzim pasditen e 25 nëntorit në komisariatin numër 4  që i është larguar nëna nga shtëpia.

Edhe djali i 60 vjeçarit ka marrë dje dhe sot në telefon babanë e tij por ai nuk i është përgjigjur. Sot pasdite i ka shkuar në shtëpi dhe i ka rënë derës, por sërish nuk i është përgjigjur njeri. Kësisoj ai ka kërkuar ndihmën  e policisë dhe të zjarrfikëses dhe në orën 17:45 e kanë hapur derën me forcë policia dhe zjarrfikësja dhe i kane gjetur te dy pa jetë. Dyshohet se ata janë asfiksuar nga gazi pasi edhe komshinjtë kanë ndjerë erën  e gazit  dhe dyshohet se mund të kenë vdekur mbrëmë.

Lajmet e fundit nga