LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Aksident i frikshëm/ Makina kthehet përmbys në mes të rrugës

28 Nëntor 2021, 11:25, Kronika CNA
Aksident i frikshëm/ Makina kthehet përmbys në mes të

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Cërnicë të Tropojës.

Mjeti me targa BF-493-ZN që mendohet se është vetëaksidentuar  ka marrë shumë dëmtime dhe është përmbysurnë mes të rrugës.

Nga të dhënat paraprake mësohet se përveç dëmeve materiale nuk raportohet për ndonjë të lënduar.

Dyshohet se shkak të jetë bërë lagështia në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut./CNA.al

Lajmet e fundit nga