LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Banesa u përfshi nga flakët, e mitura humb jetën/ Zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë

29 Nëntor 2021, 07:14, Kronika CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dervician të Gjirokastrës.

Një 12 vjeçare ka humbur jetën si pasojë e zjarrit që i përfshiu banesën.

Po ashtu ajo sjell pamjet e brendshme të shtëpisë së shkrumbuar nga flakët.

Menjëherë sapo kanë mësuar lajmin, zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe tashmë kanë izoluar flakët, të cilat rezultuan fatale për të miturën, raporton BW.

Lajmet e fundit nga