LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bie aksidentalisht në përrua/ Humb jetën 58-vjeçari në Delvinë

29 Nëntor 2021, 19:05, Kronika CNA

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mremjen e sotme në Delvinë.

Policia bën me dije rreth orës 19:00, në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat, shtetasi Shaban Qoku , 58 vjeç, duke kullotur bagëtitë e tij,  dyshohet se aksidentalisht ka rënë në përrua dhe për pasojë  ka ndërruar jetë.

Delvinë/Informacion paraprak
Më datë 29.11.2021, rreth orës 19:00, në vendin e quajtur Guvel, fshati Tatzat, shtetasi Sh.Q., 58 vjeç, duke kullotur bagëtitë e tij, dyshohet se aksidentalisht ka rënë në përrua dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Lajmet e fundit nga