LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ngjarje e rëndë në Fier/ Gjendet kufoma e dekompozuar në një kanal

29 Nëntor 2021, 17:43, Kronika CNA
Ngjarje e rëndë në Fier/ Gjendet kufoma e dekompozuar në

Në fshatin Mujalli të Fierit, është gjetur një kufomë e dekompozuar në një kanal.

Mësohet se kufoma është e seksit mashkull dhe ende nuk është identifikuar.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për nxjerrjen e personit nga kanali.

?Në fshatin Mujalli, në një kanal me ujë është gjetur i mbytur dhe i dekompozuar një shtetas i seksit mashkull ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për nxjerjen e personit të mbytur nga kanali, identifikimin e tij dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes?, njofton policia./ CNA.al

Lajmet e fundit nga