LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Portieri i Ajaksit i “shkel” syrin Interit: Koha për të ndryshuar ambient…

27 Nëntor 2021, 12:26, Sport CNA
Portieri i Ajaksit i “shkel” syrin Interit: Koha për të

Andre Onana është shumë pranë Interit si një transfertë me parametër zero dhe në Itali e kanë bërë të sigurt nënshkrimin e tij në shkurt me zikaltrit.

Portieri i Ajaksit është rikthyer me holandezët në ndeshjen e tyre në Champions League, pasi i përfundoi pezullimi prej 8 muajsh. Kamerunasi foli për të ardhmen e tij duke pohuar largimin:

?Kur e hap një portë duhet edhe ta mbyllësh dhe unë mendoj se tani ka ardhur momenti për të ikur?. 25-vjeçari ka mohuar akordin me një tjetër klub, por ka dhënë sinjale duke mos e përmendur emrin e Interit te refuzimet.

?Çdo ditë lexoj artikuj për veten. Si fillim Arsenali, pastaj Lioni, që i kam refuzuar. Një akord me një klub tjetër? Kam akoma një kontratë me Ajaksin që do ta respektoj?, përfundoi Onana.

Lajmet e fundit nga