LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

KATEGORIA E DYTË/ 12 skuadra në fushën e blertë, zbuloni 6 duelet e ditës së sotme

27 Nëntor 2021, 09:15, Sport CNA
KATEGORIA E DYTË/ 12 skuadra në fushën e blertë, zbuloni 6

Sot do të zhvillohen gjashtë ndeshje të javës së 9 në Kategorinë e Dytë.

Në Grupin A do të luhen 5 sfida. Në orën 13:30, kryesuesit e Luzit do të përballen në shtëpi ndaj Internacionalit. Oriku i vendit të dytë do të presë në shtëpi skuadrën e Veleçikut.

Gramshi do të luajë me Ilirinë në shtëpi. Elbasani do të ndeshet ndaj Murlanit dhe në orën 14:30, Bulqiza do të masë forcat kundër Adës. Në Grupin B do të luhet vetëm një takim, ajo mes Gramozit dhe Sopotit në orën 13:30.

NDESHJET E DITËS SË SOTME NË KATEGORINË E DYTË ?

GRUPI A ?

GRAMSHI ? ILIRIA | 13:30

ORIKU ? VELEÇIKU | 13:30

LUZI ? INTERNACIONAL | 13:30

ELBASANI ? MURLANI | 13:30

BULQIZA ? ADA | 14:30

GRUPI B ?

GRAMOZI ? SOPOTI | 13:30

Lajmet e fundit nga