LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skënderbeu nxjerr në shitje biletat për ndeshjen me Tiranën, ja sa kushtojnë

26 Nëntor 2021, 14:27, Sport CNA
Skënderbeu nxjerr në shitje biletat për ndeshjen me Tiranën,

Skënderbeu dhe Tirana luajnë nesër në 16:45 në Korçë. Sfida e javës së 10-të në Superligës është e rëndësishme për dy skuadrat, me korçarët që kanë bërë publike çmimet e biletave, Për të ndjekur në stadium këtë duel, mjaftojnë vetëm 200 lekë. Në tribunën kryesore çmimet janë 1000 lekë.

Njoftimi:

?Skënderbeu ? Tirana, biletat në shitje?

Të shtunë, data 27 Nëntor, Ora 16:45 në stadiumin ?Skënderbeu? luhet takimi i javës së 10-të ndaj KF Tirana.

Ju njoftojmë se ka nisur shitja e biletave të ndeshjes të cilat mund ti blini në pikat e zakonshme:

?????????

? Pika e shitjes ngjitur me bankën ?Credins?

? Pika e shitjes (10 metra poshtë dyqanit vodafone) pranë stadiumit.

? Stadiumi ?Skënderbeu? (Ditën e ndeshjes)

?????????

Çmimet e biletave janë si më poshtë:

? Tribuna Gold A & B ? 1000 Lekë

? Tribuna A, B ? 300 Lekë

? Tribuna C ? 200 Lekë

? Tribuna D ? 200 Lekë

Bashkë ia Dalim!

Lajmet e fundit nga