LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ka fituar fanellën e titullarit, Kumbulla e pranon: Po rritem falë Mourinhos

26 Nëntor 2021, 08:10, Sport CNA
Ka fituar fanellën e titullarit, Kumbulla e pranon: Po rritem falë

Marash Kumbulla duket se po fiton besimin e Zhoze Murinjos, teksa ka qenë titullar në tre ndeshjet e fundit me Romën.

Mbrojtësi shqiptar hyri në fushë nga minuta e parë edhe kundër Zorias së Luhanskut, ndërsa para se të niste ndeshja ka dhënë një prononcim të shkurtër për mikrofonin e ?Sky Sport?.

Kumbulla është shprehur se ndjen një rritje të nivelit të tij profesional dhe kjo falë punës së trajnerit portugez, shkruan “Sport Ekpsres”.

?Jam mësuar pak më shumë të luaj me tre mbrojtës, por mund të luaj me të gjitha sistemet. Ndihem i rritur, stërvitem çdo ditë dhe falë punës së trajnerit?, është shprehur Marash Kumbulla.

Lajmet e fundit nga