LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lewandowski lëshon provokimin: Nëse nuk do të futet politika, do ta fitojë Topin e Artë

27 Nëntor 2021, 11:09, Sport CNA
Lewandowski lëshon provokimin: Nëse nuk do të futet politika, do

Kur mbetemi ende në pritje të fituesit të Topit të Artë, Lewandowski ka lëshuar provikimin e parë. Sulmuesi i Bajernit është shprehur se do të triumfojë në rast se nuk do të ketë përfshirje politike.

?Do ta fitojë Topin e Artë nëse nuk do të ketë përfshirje nga ana politike dhe do të merret për bazë ajo që është prodhuar në fushën e blertë?, tha Lewandowski.

Lajmet e fundit nga