LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Debati” me futbollistët e Partizanit, Guerrils tregojnë të vërtetën

27 Nëntor 2021, 09:52, Sport CNA
“Debati” me futbollistët e Partizanit, Guerrils tregojnë

Partizani triumfoi dje kundër Teutës, me dy gola të shënuar në fund të ndeshjes nga Stenio Junior dhe Tedi Cara. Në përfundim të duelit në fushë, lojtarët iu afruan tribunës ku ishin Guerrils.

U duk sikur nuk kishte festë, pasi ultrasit e ?demave të kuq? kishin diçka për t?u thënë futbollistëve. Një mesazh që ata e kanë ndarë edhe me masën, përmes një postimi në rrjetet sociale.

?Jepni shpirtin dhe luni për tifozët, ky ishte mesazhi i përcjellë eksluzivisht për lojtarët e kuq në fund të fitores së dytë në kampionat.
Shpresojmë që të jetë pika e kthesës? Forca Partizan!?, shkruajnë Guerrils në postimin e tyre në rrjetet sociale.

Lajmet e fundit nga