LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Pas takimit me Ramën/ Yuri Kim dhe kongresmenët i shkojnë në zyrë Bashës

8 Nëntor 2021, 15:53, Politikë CNA
Pas takimit me Ramën/ Yuri Kim dhe kongresmenët i shkojnë në

Ambasadorja amerikane Yuri Kim së bashku me kongresmenët amerikanë pas takimit me Edi Ramën në Kryeministri i janë drejtuar selisë blu.

Kim dhe kongresmenët do të zhvillojnë një takim me kreun e kësaj partie Lulzim Bashën.

 

 

Lajmet e fundit nga