LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“I pabesë, flet me haluçinacione”/ Qytetarët kundër Bashës: Ora jote po mbaron, ne do ja dalim me Berishën

8 Nëntor 2021, 16:53, Politikë CNA

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka zhvilluar një takim me delegacionin nga kongresi dhe Senati Amerikan.

Në lidhje me takimin ai ka dhënë një deklaratë për media ku është shprehur se diskutoi për luftën ndaj korrupsionit dhe vetingun në politikë.

Deklarata e tij është ndjekur live nga ndjekësit e Bashës të cilët e kanë ?masakruar? me komente duke i vënë në dukje se takime të tilla nuk kanë më vlerë sepse të gjithë e kanë kuptuar se ai është një me Edi Ramën. Një pjesë tjetër vijon duke u shprehur se ai nuk di si të bëjë opozitë.

?Dhjetori Lul, Yuri ti solli në tavoline çfarë do ti japësh që të ndihmojnë me dhjetorin. Amerikës nuk i hyn shumë në punë korrupsioni në një fshat se atë që e duan e marrin në tavolinë”.

“Na u rrit Beni, tani ec vetë”

“Ti e ke ne terzi mendon se do të votoje Amerika, nuk vjen në Thuman te shikosh si po ndahen shtepitë sa kishin sa po marrin! Imagjino ti në opozit dhe si ke syt nga populli, imagjino në pushtet”!

“Na ke lodhur duke të votuar 10 vjet ,e veç humbim ?“, janë disa nga komentet që bien në sy./CNA.al

cna news, cna lajme, lajme cna, lajme flash cna, cna.al, cna lajme politike, cna kronike, cna lajme bote, cna show

Lajmet e fundit nga