LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Strazimiri ‘shuplakë’ Bashës/ “Shite ëndrrat e demokratëve”

7 Nëntor 2021, 18:52, Politikë CNA
Strazimiri ‘shuplakë’ Bashës/ “Shite ëndrrat e

Anëtari i Kryesisë së PD-së, Gent Strazimiri ka folur me tone të ashpra kundrejt kreut të PD, Basha, për të cilin ka shprehur se bashkë me betejën, ka shitur ëndrrat e demokratëve.

?Bashkë me betejën, shite dhe ëndrrat e tyre, prandaj të shkarkuan LIVE!

Janë këtu sepse i gënjeve:

* u premtove BETEJË dhe u ofron “marrëveshje” …

* u premtove FITORE dhe u ofron “qeverisje”…

Janë këtu se e dinë se:

* “qeverisje” PA FITORE nuk ka!!!

* FITORE pa BETEJË nuk ka!!!

Qeverisja pa fitore, e pa betejë është bashkëqeverisje!

Bashkëqeverisja është BASHKË-GRABITJE!!!

Janë këtu sepse refuzojnë “bashkëgrabitjen”, sepse nuk shiten dhe nuk blihen!!!

Janë këtu PËR DINJITET!!!SAPO TË SHKARKUAN!!!!

Prandaj janë KOCKA QË TË NGEC NË FYT!!!?, shkruan Strazimiri në rrjetin social Facebook./CNA.al

Lajmet e fundit nga