LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Legia e Muçit dhe Çelhakës sfidon Napolin, njihuni me 16 ndeshjet e sotme në Europa League

4 Nëntor 2021, 10:58, Sport CNA
Legia e Muçit dhe Çelhakës sfidon Napolin, njihuni me 16

Europa League do të rikthehet të luhet ditën e sotme. Pas emocioneve të Champions League, tashmë është radha e Europa League dhe sot do të luhen 16 sfidat e raundit të 4-të e vlefshme për fazën e grupeve.

Në orën 18:45 do të luhen 8 sfidat e para, teksa spikat Legia e Muçit dhe Çelhakës që do të sfidojnë Napolin, kryesuesit e Serie A.

Në orën 21:00 do të zhvillohen 8 ndeshjet e tjera dhe në fushë do të zbresin Strakosha e Hysaj me Lazion kundër Marseille, por edhe Uzuni me Ferencvarosin e tij që do të sfidojë Celtic.

Lajmet e fundit nga