LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Këto janë 16 sfidat e mbrëmjes së sotme në Europa League

4 Nëntor 2021, 08:26, Sport CNA

Sot, do të zhvillohen ndeshjet e katërta të fazës së grupeve të Europa Ligës. Në orën 18:45 spikat ndeshja Legia-Napoli. Ndeshjet e tjera janë: Brondbi-Rejnxhërs, Gallatasaraj-Lokomotiv Moskë, Genk ?Uest Hem, Lion-Sparta Pragë, Monako-PSV, Olimpiakos-Frankfurt dhe Real Sociedad-Shturm Graz.

Në orën 21:00 do të zhvillohen 8 sfida ku spikat takimi Marsejë-Lacio. Ndeshjet e tjera janë: Antuerp-Fenerbahçe, Leverkuzen-Betis, Braga-Ludogorets, Crvena Zvezda-Midytland, Dinamo Zagreb-Rapid Vienë, Ferencvarosh-Sëlltik dhe Leister-Spatak Moskë.

SFIDAT E MBRËMJES SË SOTME NË EUROPA LIGË 

BRONDBI ? REJNXHËRS | 18:45

GALLATASARAJ ? LOKOMOTIV MOSKË | 18:45

GENK ? UEST HEM | 18:45

LEGIA ? NAPOLI | 18:45

LION ? SPARTA PRAGË | 18:45

MONAKO ? PSV | 18:45

OLIMPIAKOS ? FRANKFURT | 18:45

SOCIEDAD ? SHTURM GRAZ | 18:45

ANTUERP ? FENERBAHÇE | 21:00

LEVERKUZEN ? BETIS | 21:00

BRAGA ? LUDOGORETS | 21:00

CRVENA ZVEZDA ? MIDYTLAND | 21:00

DINAMO ZAGREB ? RAPID VIENË | 21:00

FERENCVAROSH ? SËLLTIK | 21:00

LEISTER ? SPARTAK MOSKË | 21:00

MARSEJË ? LACIO | 21:00

Lajmet e fundit nga