LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Lulzim Basha në zi/ Humb babain pas një beteje me sëmundjen e rëndë

31 Tetor 2021, 18:17, Aktualitet CNA
Lulzim Basha në zi/ Humb babain pas një beteje me sëmundjen e

Ndahet nga jeta babai i kreut të Partisë Demokratike Lulzim Basha.

Xhelal Basha mësohet se vuante nga një sëmundje e rëndë. Ai ishte i shtruar prej disa ditësh në spital.

Xhelal Basha ka mbyllur sytë në moshën 85-vjeçare, pasi nuk ka arritur që të mposht sëmundjen që i ka marrë dhe jetën.

/CNA.al

Lajmet e fundit nga