LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Frika nga vettingu/ Dorëhiqen dy prokuroret e Elbasanit

30 Tetor 2021, 10:04, Aktualitet CNA
Frika nga vettingu/ Dorëhiqen dy prokuroret e Elbasanit

Ditën e sotme kanë paraqitur dorëheqjen pranë Këshillit të Lartë të Prokurorisë dy prokuroret  e Elbasanit, Ermira Tafani dhe Armanda Xhaferri. Sipër burimeve për Report Tv, bëhet me dije se ata nuk kanë dhënë asnjë arsye për dorëheqjen e tyre, por dyshimet janë për vettingun apo edhe ngarkesa në punë.

Vijon?/CNA.al

Lajmet e fundit nga