LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina humb kontrollin dhe del nga rruga/ Shoferi përfundon në spital

29 Tetor 2021, 18:10, Aktualitet CNA
Makina humb kontrollin dhe del nga rruga/ Shoferi përfundon në spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në aksin rrugor Thumanë-Fushë Krujë. Bëhet e ditur se rreth orës 19:30 ka humbur kontrollin e automjetit tip ?Nissan?, 65-vjeçari me iniciale F. B.

Drejtuesi i automjetit ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Lajmet e fundit nga