LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Do kalonte kufirin me dokumenta të falsifikuara/ E pëson keq 27 vjeçari

29 Tetor 2021, 10:12, Aktualitet CNA
Do kalonte kufirin me dokumenta të falsifikuara/ E pëson keq 27

Një 27 vjeçar është arrestuar në Durrës për veprat penale “Falsifikim i letërnjoftimeve, i pasaportave ose i vizave” dhe “Falsifikimi i vulave, i stampave ose i  formularëve”. Mësohet se shtetasi M.A. do kalonte kufirin nga porti i Durrësit me dokumenta të falsifikuara.

Njoftimi i plotë:

Specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik – Financiar arrestuan në flagrancë për veprat penale “Falsifikim i letërnjoftimeve, i pasaportave ose i vizave” dhe “Falsifikimi i vulave, i stampave ose i  formularëve”, shtetasin egjiptian M. A., 27 vjeç, pasi në PKK Port Durrës, ka tentuar të kalojë kufirin me dokumente të falsifikuara?./CNA.al

Lajmet e fundit nga