LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish: Njerëzit kanë frikë nga gjoksi i madh

24 Shtator 2021, 18:49, Lifestyle CNA
Humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale/ Billie Eilish:

Këngëtarja Billie Eilish ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave të huaja dhe fansave të saj pas ndryshimit drastik në pamjen e saj.

E ftuar në një intervistë për Elle ajo deklaroi se për shkak të ndryshimit të stilit dhe pamjes, humbi rreth 100 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Sipas Billie është shumë e padrejtë që fansat e gjykojnë pasi vendosi të ndryshonte dhe për faktin që presin që ajo të jetë gjithmonë e njëjta.

Ajo ka theksuar se ka humbur mijëra ndjekës për shkak të ndërhyrjes në gjoksin e saj.

?Njerëzit i mbajnë këto përshtypje dhe kanë një lidhje, por është shumë njerëzore. Kam humbur 100,000 ndjekës vetëm për shkak të gjoksit tim. Njerëzit kanë frikë nga gjinjtë e mëdhenj?, tha ajo duke qeshur.

Gjithashtu Billie tregoi se vendosi të ndryshonte flokët e saj jeshil dhe të kthehej në bjonde, në mënyrë që të jetë më në harmoni me publikun.

?Nuk kisha ndërmend t?i bëja të tjerët të mendonin ndryshe për mua. Kisha një ngjyrë dhe humor të ndryshëm të flokëve. Unë doja që ky album të kishte vulën time. Një ditë tjetër, unë postova një video kur kisha flokë të gjelbërta dhe pashë njerëzit të thoshin, ?më mungon ky Billy, Billy me flokë të gjelbra?. Unë jam akoma i njëjti person?, tha Billie në intervistën e saj./ CNA.al

Lajmet e fundit nga