LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kur fillon “Love Story”?/ Alketa Vejsiu zbulon surprizën

24 Shtator 2021, 07:52, Lifestyle CNA
Kur fillon “Love Story”?/ Alketa Vejsiu zbulon surprizën

?Love Story? nisi si një ide dhe produksion i Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka. Edicionin e shkuar në qëndër ishte një ?princ?dhe disa vajza të cilat përpiqeshin ti rrëmbenin zemrën.

Së fundmi Alketa ka bërë një bashkëbisedim online me ndjekësit e saj në Instagram ku është pyetur edhe në lidhje më edicionin e ri të ?Love Story?. Ndjekësi ishtë kurioz se kur do të nisë love story dhe Alketa ka dhënë pak më shumë informacion. Risia është që pjesë e moderimit do të jetë edhe Eni Shehu. Jo vetëm kaq por emisioni do të jetë pjesë e ekranit 5 dite të javës si edhe prime time ?prime?, ndërkohë që edicioni pritet të fillojë në tetor.

?Kur fillon ?Love story? dhe sa herë në javë do të jepet?, e pyet njëri nga ndjekësit.

“Në tetor jemi thuajse gati dhe kemi një kast fantastik. Do të jetë cdo ditë e henë-e premte me Eni Shehun si edhe prime si zakonisht”, është shprehur Alketa.

Lajmet e fundit nga