LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shumë më tepër se në Shqipëri/ Einxhel Shkira tregon sa paguhet në Afrikë

23 Shtator 2021, 15:33, Lifestyle CNA
Shumë më tepër se në Shqipëri/ Einxhel Shkira tregon sa

Modelja Einxhel Shkira i habiti të gjithë kur tregoi se ishte zhvendosur për të jetuar në Afrikë.

E ftuar në emisionin Rudina, Einxhel ka zbuluar se Afrika nuk është aspka siç shumë njerëz e imagjinojnë.

Modelja ka zbuluar se vendosi të zhvendosej në Afrikë pas një propozimi për punë që kishte marrë nga një mikeshë e saj.

Ndër të tjera, ajo zbuloi se tashmë merret me menaxhim dhe se paguhet shumë me tepër seç paguhej në Shqipëri.

E pyetur nëse shifrat kalojnë 3 apo 4 mijë euro, ajo u shpreh se po.

?Rrogën time nuk do e tregoj se kam frikë mos më rrëmbejnë, por është më mirë se rroga në Shqipëri?, tha Einxhel ndër të tjera./ CNA.al

Lajmet e fundit nga