LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë "flakën" rrjetit

22 Shtator 2021, 10:52, Lifestyle CNA
Veshur me bikini të kuqe/ Modelja 26 vjeçare i vë

Annelese Milton është një modele, autore dhe një show-girl e famshme në Sidney të Australisë.

Ajo njihet gjithashtu për fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Supermodelja seksi e Instagramit, ku numëron 490 mijë ndjekës, ka postuar së fundmi një foto shumë provokuese ku shfaqet me nje palë bikini ngjyrë të kuqe në material gjarpër dhe është siguruar të “thyejë”rrjetin.

Annelese, 26 vjeç është gjithashtu një ambasadore e kompanisë së famshmë të modës ?FashionNova?.

Për më shumë ndiqni galerinë e mëposhtme./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga