LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Twerk në dasmën e shoqes së ngushtë/ Adele “elektrizon” mbrëmjen

21 Shtator 2021, 11:09, Lifestyle CNA

Këngëtarja Adele, gjatë pjesëmarrjes së saj në një dasëm ka elektrizuar sallën duke bërë twerk.

E shoqëruar nga i dashuri i saj Rich Paul, videot e saj duke kërcyer twrk kanë bërë xhiron e rrjetit.

Në videot nga dasma e shoqes së ngushtë  Adele duket e zbathur, e pakujdesshme, duke kërcyer dhe duke festuar me një gotë verë në dorën e saj.

Për sa i përket pamjes së saj, Adele dukej e mahnitshme në një fustan të zi pa rrip me mëngë të bardha të fryra, ndërsa kishte stiluar flokët e saj më një stil tamam për mbrëmjen.

Dalluan edhe vëthët e këngëtares me vlerë 1000$ të cilat i dhanë akoma më shumë shkëlqim.

Kujtojmë se mardhënia e Adele me të dashurin e saj Rich Paul u bë publike vetëm dy muaj më parë dhe duket se çdo gjë mes tyre po shkon shumë mirë./CNA.al

Lajmet e fundit nga